טיול ג’יפים באילת לארץ החרדונים

טיול גיפים באילת לארץ החרדונים - יומן מסע

יומן מסע לטיולי ג’יפים באילת לארץ החרדונים
בהתחלה זה היה נשמע לנו כמו בדיחה, ארץ החרדונים? מה אנחנו באגדות? גם הארי פוטר בסביבה אולי? עד שהבנו שבאמת קיים מקום כזה ממש בכניסה לעיר אילת, שווה ביקור והכי מומלץ טיול ג’יפים באילת לארץ החרדונים ולבקר במקום במסגרתו.

הטיול המושלם לארץ החרדונים מתחיל בכלל בתל אביב

אז יצאנו מתל אביב, בהמשך עלינו על כביש 6 ונסענו דרומה עד צומת גורל שם פנינו שמאלה לכביש עוקף באר שבע. המשכנו מזרחה על כביש עוקף באר שבע  משם ירדנו במחלף לכיוון כביש 25. על כביש 25 נסענו במשך כ 40 דקות לערך ובצומת הערבה פנינו ימינה בואכה כביש הערבה. בקצה כביש 90 ממש בכניסה לקיבוץ אילת ישנה שמורת טבע קטנטנה שנקראת ארץ החרדונים, שהיא למעשה אזור מחיה שמור בה חיים להקות של חרדונים. ניתן להגיע לשמורה באמצעות ג’יפ או רכב 4X4 או להצטרף לאחד מטיולי ג’יפים באילת.

מתכננים סיור פרטי משלכם לארץ החרדונים? הנה מה שאתם צריכים לדעת

ממש רצוי להגיע לטיול עם ג’יפ פרטי או להצטרף לטיולי ג’יפים באילת ארץ החרדונים ולבקר במקום. את טיולי הג’יפים באילת ניתן להזמין אצלנו באתר או אצל כל אחד המספקים האחרים. תוואי השטח באזור אינו מאפשר הגעה בבטחה עם רכב פרטי. זו הסיבה שתמיד עדיף להצטרף לטיולי ג’יפים באילת ארץ החרדונים ולבקר במקום.

דברים לעשות בטיולי ג’יפים באילת לארץ החרדונים

שמורת הטבע ארץ החרדונים נמצאת ממש בצמוד לפארק הצפרות באילת ורצוי לשלב ביקור בארץ החרדונים ובפארק הצפרות, שם ניתן לצפות ולקבל הסברים מפורטים על סוגי עופות נודדים ועל בעלי חיים שחיים באזור.

החרדונים

טיולי ג'יפים באילת ארץ החרדונים
ג'יפים באילת ארץ החרדונים

2 מחשבות על “טיול ג’יפים באילת לארץ החרדונים”

  1. פינגבאק: נופש חברה באילת - טיולי גיפים באילת ואטרקציות JEEPIM.FUN

  2. פינגבאק: צעירים ומרוששים? 5 המלצות חסכוניות לחופשה בתקציב נמוך באילת - טיולי גיפים באילת ואטרקציות JEEPIM.FUN

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן