אודות JEEPIM.FUN

מידע אודות JEEPIM.FUN טיולי ג'יפים טיולי בוטיק
אטרקציות באילת טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית

אודות JEEPIM.FUN​ - אנחנו כאן כדי לייצר עבורכם חוויה מעולה, במחירים הטובים ביותר שתמצאו ובסטנדרטים הגבוהים ביותר

אודות JEEPIM.FUN​: אנחנו ב JEEPIM FUN עוסקים בארגון והפקת טיולי ג’יפים באילת טיולים בנהיגה עצמית, סדנאות, הדרכות וחבילות של אטרקציות משולבות באילת. את הטיולים אנו מארגנים באזור אילת והערבה הדרומית. JEEPIM FUN קמה כדי לתת מענה למי שרוצים לטייל בשטח אבל אין ברשותם כלי מתאים לנסיעה בשטח או לחלופין לקבוצות קטנות המעוניינות לבצע מספר אטרקציות במקביל ובמחירים מיוחדים. בנוסף אנו עוסקים בהפקת טיולים לחברות, בודדים וקבוצות, המעוניינים בטיולי טבע אתגריים בהרי אילת. אוהבי טיולי שטח בנגב, אשר אין ברשותם רכבי שטח עבורם מותאמים הטיולים לפי בקשותיהם המיוחדות.

JEEPIM FUN היא חברה המתמחה בארגון והפקת טיולי ג’יפים באילת. הטיולים מתאימים לכל מי שרוצה לטייל בשטח אבל אין ברשותו כלי מתאים לנסיעה בשטח או לחלופין לקבוצות קטנות המעוניינות לבצע מספר אטרקציות במקביל ובמחירים מיוחדים. החברה מארגנת טיולי ג’יפים באזור אילת והערבה הדרומית, ומציעה סדנאות, הדרכות, וחבילות של אטרקציות משולבות באילת. החברה מתמחה גם בהפקת טיולי ג’יפים לחברות, בודדים, וקבוצות, המעוניינים בטיולי טבע אתגריים בהרי אילת.

אלו האטרקציות המבוקשות שאת/ה עשוי/ה להעדיף:

  • חוויות שטח: מוזמנים לבחור מבין מגוון חוויות של JEEPIM FUN, אשר מתאימות למשתתפ/ת בכל הגילאים ורמות קושי, החל מטיולים המשלבים מסלולי הליכה ועד לסיורי תצפיות רכובים.
  • אטרקציות: באתר תוכלו למצוא מגוון עצום של אטרקציות מכל הסוגים. לאטרקציות חינמיות מומלץ לבדוק את האתר “מדריך אילת פלוס” 1234, שמציע גם אטרקציות ללא תשלום בחסות עיריית אילת
  • אטרקציות משולבות: בחרו ממגוון שילובי אטרקציות במחירים מדהימים, לדוגמא שייט בסירה וטיול ג’יפים או טיול פסגות בשילוב ספורט ימי.
  • החזון של JEEPIM FUN: אנחנו ב JEEPIM FUN מספקים ללקוחותינו חוויות ג’יפים באילת שלא ישכחו. אנחנו מתחייבים לאמינות, מקצועיות, שירות, ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מעניקים ללקוחותינו את האפשרות לבחור מבין מגוון רחב של טיולי ג’יפים, סדנאות, הדרכות, ואטרקציות משלבות באילת והערבה הדרומית. אנחנו מתמחים בהתאמת הטיול לאופי הלקוח, לרמת הנהיגה, ולמשאלת הלב.

  • בטיחות ב JEEPIM FUN: אנחנו עושים הכל כדי להבטיח את בטיחות הלקוח במהלך הטיול בשמורת הרי אילת.  אנחנו מבצים בדיקות תקינות לכלי הרכב לפני ואחרי כל טיול. כל המדריכים שלנו הם נהגים מקצועיים ובעלי ניסיון. 

לסיכום:

JEEPIM FUN היא חברה שמארגנת טיולי ג’יפים באילת והערבה הדרומית, לאנשים שרוצים לחוות את השטח בצורה מהנה ומאתגרת. החברה מציעה טיולים בנהיגה עצמית, סדנאות, הדרכות, וחבילות של אטרקציות משלבות באילת. החברה מתמחה בהתאמת הטיול ללקוח, לרמת הנהיגה, ולמשאלת הלב. החברה מחויבת לאמינות, מקצועיות, שירות, ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

אולי יעניין אתכם גם: נהיגה עצמית שמורה תחתונה, אטרקציות באילת, נקודות תצפית באילת, טיולי ג’יפים באילת מחירים, טיולי ג’יפים באילת קופונים, נהיגה עצמית בשמורת הרי אילת, אטרקציות באילת, אילת, 4 הקופונים הכי מומלצים באילת, מה יש לעשות באילת, מה עושים באילת היום, מחיר טיול ג’יפים באילת.

אודות JEEPIM.FUN

החזון של JEEPIM.FUN

01.
אמינות

מילה זו מילה, מה שתראו באתר ומה שנבטיח לכם זה מה שתקבלו.

02.
החויה הטובה ביותר

אנחנו והצוות שלנו נעשה הכל על מנת לייצר עבורכם את החוויה הטובה ביותר.

03.
מקצועיות

אנחנו מתחייבים לנהוג בצורה המקצועית ביותר ולדאוג לחוויה חסרת פשרות.

04.
שירות

אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר טרם ביצוע הפעילות וגם לאחריה.

בטיחות ב JEEPIM.FUN

01.
מסלולי טיול מותאמים

מסלולי הטיול בשמורת הרי אילת יותאמו לאופי הקבוצה ולרמת הנהיגה, בכל חשש או שאלה פנו למלווה הטיול

02.
תקינות כלי הרכב

תקינות כלי הרכב היא הדבר החשוב ביותר, לכן לקיסוס במדבר ליווי צמוד של בוחן רכב מוסמך.

03.
בטיחות ללא פשרות

בטיחות במהלך הנהיגה היא נושא מרכזי ולכן תהיה אפס סבלנות לנהיגה לא בטיחותית השתוללות וכדומה.

חפשו ברשתות #JEEPIM.FUN

טיולי בוטיק באילת

טיולי בוטיק באילת

⭐⭐⭐⭐⭐

חוויות מיוחדות

הכירו את חוויות הנהיגה העצמית עם JEEPIM.FUN

מגוון מסלולי טיול עם ג’יפים בנהיגה עצמית. בואו לפגוש את נופי הטבע הפראי של שמורת הרי אילת.

דילוג לתוכן