לטייל קצת אחרת !

טיול ג'יפים לילי באילת

REELS

טיול ג'יפים באילת
טיולי בוטיק באילת

טיולי בוטיק באילת

⭐⭐⭐⭐⭐

טיול ג'יפים לילי באילת בלילה: מדריך למקומות הטובים ביותר לביקור

הקדמה: מהו ספארי ג’יפים באילת?

אילת היא העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת על משולש הגבולות עם ירדן, מצריים ואף חולקת גבול ימי עם ערב הסעודית. העיר אילת היא יעד תיירותי פופולרי ויש בה כמה מהחופים היפים בישראל. עוד, אילת נמצאת בערבה הדרומית המאופיינת במזג אוויר צחיח וחם כמעט כל השנה. העונה הטובה ביותר לצאת לספארי ג’יפים באילת היא בעיקר בחורף ובעונות המעבר, בקיץ מזג האויר פשוט חם מידי ולא נעים לטיול. ספארי ג’יפים באילת, ייקח אתכם לנופים מדבריים ברובם עם שפע הזדמנויות לפגוש בעלי חיים מדבריים, נופים עוצרי נשימה, וצוקים אימתניים.

טיולי גיפים פרטיים בנהיגה עצמית

טיול ג'יפים באילת בלילה לילי ספארי

טיולי גיפים פרטיים מודרכים

המקומות הטובים ביותר לבקר בהם בספארי ג’יפים לילי באילת

ספארי ג’יפים לילי באילת הם הזדמנות מצוינת לחוות את המדבר ואת חיות הבר מקרוב. אם אתם מחפשים כמה מהמקומות הטובים ביותר לבקר בהם בספארי ג’יפים לילי באילת, מאמר זה ייתן לכם כמה רעיונות.

קבלו כמה המלצות על המקומות הטובים ביותר לבקר בהם בספארי ג’יפים לילי באילת:

מצפה שחמון: נמצא בלב שכונת השחמון באילת ומספק נוף מדהים למפרץ – הגעה אפשרית ברכב פרטי.

מצפה תמר: נקודת תצפית שבעברה היתה בונקר צבאי שננטש, ממוקמת על פסגת הר גרניט אימתני הצופה על העיר אילת מלמעלה ועל העיר עקבה שבירדן. כדאי להגיע באמצעות רכבי שטח, ההגעה לנקודה לא מתאימה לרכבים פרטיים.

מצפה הר יואש: נקודת התצפית הגבוהה ביותר באזור ונמצאת בעומק המדבר. כדאי להגיע באמצעות רכבי שטח, ההגעה לנקודה לא מתאימה לרכבים פרטיים.

 

אפשר להוזיל את הטיולים?

טיפ: ישנם ספקים באילת שמציעים טיולים לא פרטיים אצלם תוכלו לרכוש כרטיס השתתפות יחיד לטיול ג’יפים באילת מחירים הרבה יותר זולים ונעים בין 80-120 ש”ח למשתתף.

טיולי טרקטורונים באילת

מסקנה: למה כדאי לקחת ספארי ג’יפ לילי באילת

כמו ששמתם לב, לטיול ספארי ג’יפים לילי באילת בלילה כדאי להגיע עם רכבי שטח מתאימים ולהנות מהדרכה צמודה וביקור במקומות מדהימים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם לכם טיול ספארי ג’יפים לילי באילת בלילה.

 

טיול ג'יפים לילי באילת בלילה ברקים פיקניק
טיול ג'יפים לילי באילת בלילה: מדריך למקומות הטובים ביותר לביקור

מעדיפים שנתקשר אליכם

Contact Us
First
דילוג לתוכן