4 דברים שחשוב מאוד לבדוק בהיבט של בטיחות בטיולי ג’יפים באילת.

בטיחות בטיולי ג'יפים באילת

ארבעת הדברים שהכי חשוב לבדוק לפני שמזמינים טיולי ג'יפים באילת.

במאמר זה נסקור את נושא הבטיחות בטיולי ג’יפים באילת, חשוב מאוד לבדוק מספר נושאים הקשורים בבטיחות שלכם ושל היקרים לכם.

רוב כלי הרכב העוסקים בטיולי ג’יפים באילת הם כלי רכב שיוצרו בשנות השמונים המאוחרות או בשנות התשעים המוקדמות של המאה שעברה, בעיקר כלי רכב מסוג “דיפנדר” או ג’יפ “סופה” בעלי מרכב פתוח. הסיבה העיקרית בגללה כלי הרכב בטיולי ג’יפים באילת ישנים כל כך נעוצה בתקנות משרד התחבורה האוסרות הובלת נוסעים בכלי רכב בעלי מרכב פתוח החל משנת 1999. הגם שכלי הרכב נחשבים לאמינים מאוד, אתם צריכים להבין שכלי הרכב העוסקים בטיולי ג’יפים באילת נוסעים רוב הזמן בתוואי שטח קשה שגורם נזקים עצומים למרכב הרכב ולמכלולים. כל שכן, בביצוע טיולי ג’יפים באילת לאורך שנים.

חשוב שתדעו! – אצלנו בקיסוס במדבר כלי הרכב מתקדמים סגורים וממוזגים ובעלי כל אמצעי הבטיחות הנדרשים. 

רישוי כלי הרכב - בטיחות בטיולי ג'יפים באילת.

לפני הזמנת טיולי ג’יפים באילת ולפני העליה לרכב, בצעו בדיקה קצרה אך משמעותית, האם כלי הרכב עבר בהצלחה מבחן רישוי. כן, אנחנו מתכוונים למדבקת הרישוי ולתוקף שלה עכשיו נסביר למה זה כל כך חשוב, כאמור בפתח דברינו, אחת מאבני הנגף של כלי הרכב בטיולי ג’יפים באילת היא שהם כלי רכב ישנים מאוד ולכן עליהם לעבור מבחן רישוי אחת לחצי שנה. ביצוע מבחן רישוי לכלי רכב כל כך ישן שעובר בכל יום מסכת של “התעללות” בתוואי שטח קשה היא משימה לא פשוטה. נתקלנו במקרים רבים של כלי רכב בטיולי ג’יפים באילת שהסיעו נוסעים ללא מבחן רישוי בתוקף.

חשוב שתדעו! – אצלנו בקיסוס במדבר כלי הרכב עוברים את מבחני הרישוי כנדרש, רכב שלא עבר מבחן רישוי לא נוסע! 

ג'יפים באילת בטיול קופונים
נוסעים יושבים חגורים בביטחה
ג'יפ סגור ובטיחותי בטיולי ג'יפים באילת
מעלה רחבעם גיפים

מתקני הבטיחות הבסיסיים - בטיחות בטיולי ג'יפים באילת

בצעו בדיקה ויזואלית ופיזית למתקני הבטיחות בכלי הרכב, האם חגורות הבטיחות תקינות? האם דלתות הרכב נסגרות בצורה תקינה ובטיחותית. ככלל, חובה ומומלץ לחגור חגורות בטיחות ברכב בכל עת גם כאשר נוסעים בשטח.

חשוב שתדעו! – אצלנו בקיסוס במדבר כלי הרכב מתקדמים סגורים וממוזגים ולכן סידור הישיבה ברכב דלתות וחגורות הבטיחות תקינות לחלוטין.

מצב הצמיגים והגלגלים - בטיחות בטיולי ג'יפים באילת

אל תסמכו על המפעילים בטיולי ג’יפים באילת, תחילה בידקו האם הצמיגים והגלגלים נראים במצב סביר שנית שימו לב שלא נראים סימני נזילות שומניים במרכז הגלגל “נאבה”. כתמים שומניים במרכז הגלגל עשויים להצביע על כשל בשימון של המיסב ובהמשך להתחממות יתר שלו.

חשוב שתדעו! – אצלנו בקיסוס במדבר כלי הרכב עוברים פיקוח שוטף של בוחן רכב מטעמנו.

טיולי ג'יפים באילת מה לבדוק לפני
תקין
טיולי ג'יפים באילת מה לבדוק לפני
לא תקין

נסיעה עם ילדים - בטיחות בטיולי ג'יפים באילת

במידה ואתם יוצאים לטיול ג’יפים באילת עם ילדים אל תוותרו אף פעם על נסיעה עם כיסאות בטיחות. וודאו כי בכל הרכב קיימות נקודות עגינה בטיחותית או חגירה  בטיחותית של כיסאות בטיחות לילדים ולתינוקות.

חשוב שתדעו! – אצלנו בקיסוס במדבר בכל כלי הרכב ניתן לחגור בבטחה כסאות בטיחות לילדים. 

מעדיפים שנתקשר אליכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן